Get Adobe Flash player
"Pomyślcie, to nic nie boli."

Do festynu rodzinnego


Sukcesy szkolne - kl. 4 - 6

Sukcesy pozaszkolne

Sukcesy sportowe

Materiał z konkursów szkolnych i pozaszkolnych został opracowany przez panią Mariolę Hajdukowicz i panią Anitę Sankiewicz


SUKCESY SZKOLNE - kl. 4 - 6

Konkurs Tytuł Uczeń

Konkurs ortograficzny dla klas 4

1. miejsce
2. miejsce
3. miejsce

Anna Markiewicz kl. 4 f
Nicola Czarnecka kl. 4 e|
Marta Kinowska kl. 4 a

Konkurs ortograficzny dla klas 5

1. miejsce
2. miejsce
3. miejsce


Milena Łapińska kl. 5 b
Krzysztof Czepulonis kl. 5 a
Gabriela Matuszczak kl. 5 b
Anna Knasińska kl. 5 b
Justyna Kaszuba kl. 5 b

Konkurs ortograficzny dla klas 6

1. miejsce
2. miejsce
3. miejsce

Aleksandra Gorączka kl. 6 f
Emilia Stańczyk kl. 6 b
Paulina Siedlecka kl. 6 b

Konkurs o tytuł „Szkolnego Mistrza Ortografii” dla klas 4-6

Laureatka

Aleksandra Gorączka kl. 6 f

Szkolny Konkurs: „Śladami błędów ortograficznych” dla klas 4

1. miejsce
2. miejsce
3. miejsce

Marta Kinowska kl. 4 a
Nicola Czarnecka kl. 4 e
Dominika Bramek kl. 4 b

Szkolny Konkurs: „Lektury piątoklasisty” dla klas 5

1. miejsce
2. miejsce
3. miejsce

Mikołaj Marczak kl. 5 d
Anna Pałamar kl. 5 f
Bartosz Wawrzonek kl. 5 b

Szkolny Konkurs:„ Korzystamy z różnych źródeł informacji”dla klas 6

1. miejsce
2. miejsce
3. miejsce

Adam Olkowski kl. 6 d
Aleksandra Gorączka kl. 6 f
Sabina Gwiazdowska kl. 6 f
Gabriela Hawro kl. 6 f

Konkurs  historyczny dla klas 4 „ Moja rodzina”

wyróżnienie

Aleksandra Czepulonis kl. 4 d
Izabela Abramiuk kl. 4 d
Adrianna Grodek kl. 4 d
Martyna Kupicka kl. 4 f

Konkurs  historyczny dla klas 5 „ Polska pierwszych Piastów”

1. miejsce
2. miejsce

3. miejsce

Weronika Jocz kl. 5 a
Arkadiusz Olewnik kl. 5 b
Aleksandra Gregorowicz kl. 5 a
Aneta Szyntor kl. 5 g

Konkurs  historyczny dla klas 6 „Mój Szczecin”

1. miejsce
2. miejsce
3. miejsce

Weronika Kaczmarek kl. 6 e
Katarzyna Frąszczak kl. 6 e
Paulina Jezierska kl. 6 e

Konkurs języka niemieckiego dla klas 5

1. miejsce
2. miejsce
3. miejsce

Bartosz Wawrzonek kl. 5 b
Joanna Knasińska kl. 5 b
Mateusz Kulpa kl. 5 d

Konkurs języka niemieckiego dla klas 6

1. miejsce
2. miejsce
3. miejsce

Aleksandra Gorączka kl. 6 f
Gabriela Hawro kl. 6 f
Sabina Gwiazdowska kl. 6 f

Konkurs czytania ze zrozumieniem - język niemiecki dla klas 5

1. miejsce
2. miejsce
3. miejsce

Bartosz Wawrzonek kl. 5 b
Kinga Jurczyk kl. 5 d
Michał Rudzik kl. 5 d
Joanna Knasińska kl. 5 b

Konkurs języka angielskiego dla klas 4

1. miejsce
2. miejsce
3. miejsce

Kinga Kowalczyk kl. 4 f
Jan Jarmołowicz kl. 4 f
Maciej Luberadzki kl. 4 c
Magdalena Drozdek kl. 4 e

Konkurs języka angielskiego dla klas 5

1. miejsce
2. miejsce
3. miejsce

Michał Konieczny kl. 5 g
Michał Rasiewicz kl. 5 g
Wiktoria Kazimierczak kl. 5 f

Konkurs języka angielskiego dla klas 6

1. miejsce
2. miejsce
3. miejsce

Magdalena Pokusa kl. 6 c
Sara Soswa kl. 6 b
Emilia Szarpak kl. 6 g

Konkurs czytania ze zrozumieniem - język angielski dla klas 6

1. miejsce

2. miejsce
3. miejsce

Agata Piskorz kl. 6 c
Emilia Stańczyk kl. 6 b
Sara Soswa kl. 6 b
Natalia Ćwikiel kl. 6 b

Konkurs matematyczny dla klas 4

1. miejsce

2. miejsce

Jakub Sikora kl. 4 h
Kacper Drozdek kl. 4 h
Patryk Mejza kl. 4 h

Konkurs matematyczny dla klas 5

1. miejsce

2. miejsce

Mateusz Kulpa kl. 5 d
Mateusz Wąsowski kl. 5 a
Joanna Knasińska kl. 5 b

Konkurs matematyczny dla klas 6

1. miejsce
2. miejsce

Kornelia Łukojć kl. 6 f
Piotr Kus kl. 6 d
Adam Olkowski kl. 6 d

Konkurs przyrodniczy dla klas 4

1. miejsce
2. miejsce
3. miejsce

Piotr Pliszka kl. 4 g
Natalia Dzierzęcka kl. 4 f
Wojtek Pijanowski kl. 4 c

Konkurs przyrodniczy dla klas 5

1. miejsce
2. miejsce
3. miejsce

Krzysztof Czepulonis kl. 5 a
Anna Kaczyńska kl. 5 f
Sara Białek kl. 5 b
Gabriela Matyszczak kl. 5 b

Konkurs przyrodniczy dla klas 6

1. miejsce

Aleksandra Gorączka kl. 6 f
Sabina Gwiazdowska kl.  6 f
Kornelia Łukojć kl. 6 f
Beata Stroynowska kl. 6 g

Konkurs informatyczny dla klas 5

1. miejsce
2. miejsce
3. miejsce

Dominika Kwaśny kl. 5 g
Natalia Gulczyńska kl. 5 g
Gabriela Wicher kl. 5 e

Konkurs informatyczny dla klas 6

1. miejsce
2. miejsce
3. miejsce

Zuzanna Brożek kl. 6 b
Dżaman Borys kl. 6 f
Weronika Naklicka kl. 6 e

Konkurs informatyczny dla klas 5„Graficzny projekt kartki świątecznej”

1. miejsce
2. miejsce
3. miejsce

Dominika Kwaśny kl. 5 g
Natalia Gulczyńska kl. 5 g
Gabriela Wicher kl. 5 e

Konkurs informatyczny dla klas 6 „Graficzny projekt kartki świątecznej”

1. miejsce
2. miejsce
3. miejsce

Zuzanna Brożek kl. 6 b
Borys Dżaman kl. 6 f
Weronika Naklicka kl. 6 e

Konkurs Wiedzy Biblijnej dla kl. 4- Ewangelia św. Łukasza

1. miejsce

2. miejsce

Marcin Machałowski kl. 4 f
Anna Markiewicz kl. 4 f
Alicja Szczudlińska kl. 4 f

Szkolny Konkurs Wiedzy Religijnej dla klas 4

1. miejsce
2. miejsce
3. miejsce

Kinga Kowalczyk kl. 4 f
Natalia Dzierzęcka kl. 4 f
Karol Filisiński kl. 4 b

Szkolny Konkurs Wiedzy Religijnej dla klas 5

1. miejsce
2. miejsce
3. miejsce

Aneta Szyntor kl. 5 g
Marta Łomniak kl. 5 g
Michał Konieczny kl. 5 g

Szkolny Konkurs Wiedzy Religijnej dla klas 6

1. miejsce
2. miejsce

3. miejsce

Sara Soswa kl. 6 b
Zuzanna Brożek kl. 6 b
Paulina Siedlecka kl. 6 b
Łukasz Lompert kl. 6 g

Szkolny Konkurs Poezji Religijnej dla klas 4

1. miejsce
2. miejsce
3. miejsce

Julia Bojczuk kl. 4 b
Ola Majewska kl. 4 b
Klaudia Bartosik kl. 4 f

Konkurs na palmę wielkanocną

1. miejsce

Beata Stroynowska kl. 6 g
Monika Gumowska kl. 6 g

Konkurs plastyczny na plakat „Bezpieczne dzieci w sieci”

wyróżnienie

Marta Drożniewska kl. 5 g

Konkurs plastyczny „Mój pies, mój kot”

1. miejsce
2. miejsce
3. miejsce

Michał Konieczny kl.5 g
Julia Bojczuk kl. 4 b
Magdalena Panfil kl. 6 g

SUKCESY POZASZKOLNE

Konkurs

Tytuł

Uczeń

III Ogólnopolski Konkurs Języka Polskiego „Słowo daję”

Etap rejonowy – reprezentacja

Emilia Stańczyk kl. 6 b
Anna Pałamar kl. 5 f
Adrian Kulesza kl. 6 d
Magdalena Pokusa kl. 6 c
Paulina Siedlecka kl. 6 b

Konkurs z Języka Polskiego z Elementami Historii organizowany  przez Kuratorium Oświaty w Szczecinie

Etap rejonowy- reprezentacja

Paulina Siedlecka kl. 6 b
Emilia Stańczyk kl. 6 b
Łukasz Lompert kl. 6 g
Maciej Czerski kl. 6 f

Konkurs z Matematyki z Elementami Przyrody organizowany
przez Kuratorium Oświaty w Szczecinie

Laureatka
Finalista
Etap rejonowy- reprezentacja


Kornelia Łukojć kl. 6 f
Marcin Gadomski kl. 6 g
Maciej Jasicki kl. 6 f
Zuzanna Brożek kl. 6 b
Piotr Kus kl. 6 d

VIII Konkurs Humanistyczny dla uczniów szkół podstawowych pod patronatem Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty organizowany przez XIII LO w Szczecinie

Finalistka
Etap rejonowy- reprezentacja


Kornelia Łukojć kl.6 f
Aleksandra Gorączka kl. 6 f
Paulina Siedlecka kl. 6 b
Adam Olkowski kl. 6 d

I Konkurs Historyczny dla uczniów szkół podstawowych pod patronatem Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty organizowany przez XIII LO w Szczecinie

Finalista
Finalista
Etap rejonowy- reprezentacja

Maciej Czerski kl. 6 f
Łukasz Lompert kl. 6 g
Aleksandra Gorączka kl. 6 f

X Konkurs Matematyczny dla uczniów szkół podstawowych pod patronatem Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty organizowany przez XIII LO w Szczecinie

Finalistka
Finalista
Etap rejonowy- reprezentacja


Kornelia Łukojć kl. 6 f
Marcin Gadomski kl. 6 g
Krzysztof Czepulonis kl. 5 b
Mateusz Kulpa kl. 5 d
Adam Olkowski  kl. 6 d

XVIII Międzynarodowy Konkurs Matematyczny „Kangur  2009”


Laureat
Wynik bardzo dobry

Wyróżnienia












Kacper Drozdek kl. 4 h
Piotr Pliszka kl. 4 g
Kornelia Łukojć kl. 6 f
Emilia Poborczyk kl. 4
Piotr Szlendak kl. 4 f
Magdalena Drozdek kl. 4
Jakub  Sikora kl. 4 h
Oskar Bałdyga kl. 4
Krzysztof Czepulonis  kl. 5b
Joanna Knasińska kl. 5 b
Justyna Kaszuba kl. 5 b
Mateusz Wasowski kl. 5
Julia Ruchlicka kl. 6 g
Maciej Jasicki kl. 6 f
Marcin Gadomski kl. 6 g
Adam Olkowski kl. 6 d

Konkurs Języka Angielskiego organizowany przez Gimnazjum „Sapientia”

Etap rejonowy – reprezentacja

Zuzanna Brożek kl. 6 b
Sandra Leszczyńska kl. 6 a
Emilia Stańczyk kl. 6 b

IX Festiwal Piosenki  Bożonarodzeniowej

Etap rejonowy – reprezentacja
- soliści

- zespoły (duety)




Sara Białek kl. 5 b
Adam Olkowski kl. 6 d
Kornelia Łukojć kl. 6 f
Karolina Potrzebowska kl. 4 d
Aleksandra Czepulonis kl. 4 d
Adrianna Turska kl. 5 d
Marika Zawadzka kl. 5 d
Ilona Teresińska kl. 6 d
Julia Masłowiec kl. 6 d

IX Dziecięcy Festiwal Piosenki Anglojęzycznej organizowany przez SP nr 51 w Szczecinie

2. miejsce

Magdalena Pawlukiewicz kl. 6 g

Międzyszkolny konkurs krasomówczy „Poznaj moje hobby” dla klas 4-6 organizowany przez Ogólnokształcącą Szkołę Muzyczną I stopnia w Szczecinie

Klasy 5   1. miejsce
              2. miejsce
Klasy 6   3. miejsce

Mikołaj Marczak kl. 5 d
Anna Pałamar kl. 5 f
Adam Olkowski kl. 6 d

Konkurs recytatorski organizowany przez Gimnazjum nr 7

Etap rejonowy – reprezentacja

Kacper Drozdek kl. 4 h
Anna Pałamar kl. 5 f
Kornelia Łukojć kl. 6 f

Ogólnopolski Konkurs Języka Niemieckiego „Olimpus”

Laureatka

Gabriela Hawro kl. 6 f

IV Konkurs „Języki obce otwierają nam drzwi do Europy” organizowany przez Gimnazjum nr 23
język angielski
język niemiecki



Finalista
Laureatka
Finalistka
Finalistka
Finalistka



Adam Olkowski kl. 6 d
Aleksandra Gorączka kl. 6 f
Justyna Kida kl. 6 f
Gabriela Hawro kl. 6 f
Sabina Gwiazdowska kl. 6 f

X Konkurs Języka Niemieckiego dla uczniów szkół podstawowych miasta Szczecina organizowany przez SP nr 61 w Szczecinie

4. miejsce
9. miejsce

Aleksandra Gorączka kl. 6 f
Gabriela Hawro kl. 6 f

Konkurs języka niemieckiego dla szkół podstawowych „Rund um das Haus” organizowany przez G 42 w Szczecinie

Laureatka
15. miejsce
18. miejsce
Etap rejonowy- reprezentacja

Gabriela Hawro kl. 6 f
Aleksandra Gorączka  kl. 6 f
Justyna Kida kl. 6 f
Jacek Stankiewicz kl. 6 f

Międzyszkolny Konkurs Matematyczny „Maths in English” organizowany przez SP nr 42 w  Szczecinie

3. miejsce (drużynowo)

Kornelia Łukojć kl. 6 f
Adam Olkowski kl. 6 d

Przyrodnicze "triki" matematyki i informatyki konkurs zorganizowany przez Zespół Szkół Podstawowych nr 2 w Szczecinie

1. miejsce

Piotr Pliszka kl. 4 g

XIV edycja konkursu wiedzy o Szczecińskim Parku Krajobrazowym „Puszcza Bukowa”

7.miejsce
Etap rejonowy- reprezentacja


Katarzyna Frąszczak kl. 6 e
Zuzanna Brożek kl. 6 b
Gabriela Hawro kl. 6 f
Katarzyna Frąszczak kl. 6 e

Święto Latawca organizowane przez spółdzielnię "Społem" oraz "Aeroklub Szczeciński"

1. miejsce w kategorii latawców płaskich

Kornelia Łukojć kl. 6 f

Konkurs plastyczny „ Bezpieczna droga do szkoły”

wyróżnienia

Milena Balicka  kl. 5 d
Marta Kozak kl. 5 b
Paulina Pękalska kl. 5 e

Ogólnopolski konkurs plastyczny „Podróż w przyszłość”

2. miejsce

3. miejsce

Katarzyna Malicka
Patrick Brasławski
Zuzanna Brzezińska

Międzynarodowe Biennale Grafiki Dzieci i Młodzieży- Toruń 2008

prezentacja na wystawie

Jakub Sikora kl. 4 h

Konkurs plastyczny „ Szczecin - moje miasto”

nagroda

Piotr Szlendak kl. 4 f

Konkurs plastyczny „ Alternatywne źródła energii”

nagroda

Michał Konieczny kl. 5 g
Magdalena Panfil kl. 6 g

Ogólnopolski konkurs twórczości plastycznej dzieci i młodzieży szkolnej
„Krajobraz Polski- tradycje, współczesność i przyszłość”

reprezentacja szkoły

Piotr Szlendak kl. 4 f
Patrycja Kopeć kl. 4 g
Aleksandra Janke kl. 4 g
Aleksandra Sawicka kl. 4 g
Szymon Wiszowaty kl. 5 a
Oliwia Kuźma kl. 5 f
Szymon Misiura kl. 5 a
Wiktoria Hruświcka kl. 5 g
Magdalena Pokusa kl. 6c

Wojewódzki konkurs fotograficzny, rysunkowy i malarski „ Piękno przyrody i architektury Szczecina oraz najbliższej okolicy”

Laureatka
Laureatka
reprezentacja szkoły




Milena Balicka kl. 5 d
Ewa Kosecka kl. 4 c
Dawid Stróżyk kl. 4 h
Artur Rawa kl. 4 h
Marta Kozak kl. 5 b
Monika Kałuża kl. 4 c
Bartosz Wawrzonek kl. 5 b

SUKCESY SPORTOWE

Zawody

Tytuł

Uczeń

DZIEWCZĘTA

Dzień Sztafet klas V i VI
                               Sztafeta olimpijska
                               Sztafeta szwedzka
                               Sztafeta 4 x 400 m
                               Sztafeta 4 x 100 m

 3. miejsce


I Runda Ligi Biegowej SP klas V i VI
                                Klasy V – 600 m

1. miejsce
3. miejsce


Justyna Kaszuba

Sztafetowe biegi przełajowe SP - Mistrzostwa Szczecina

3. miejsce


Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Piłki Ręcznej
                              Klasy V
                              Klasy IV
                              Klasy VI


1. miejsce
2. miejsce
3. miejsce


Turniej Piłki Ręcznej w Dębnie pn. „Duety zaprzyjaźnionych szkół”
                              Klasy V
                              Klasy VI


1. miejsce
1. miejsce


Bałtycki Turniej Piłki Ręcznej klasy VI

1. miejsce


CHŁOPCY

Dzień Sztafet klas V i VI
                               Sztafeta olimpijska
                               Sztafeta szwedzka
                               Sztafeta 4 x 400 m
                               Sztafeta 4 x 100 m

1. miejsce


I Runda Ligi Biegowej SP kl. V i VI
                              Klasy V – 300 m
                              Klasy VI -100 m

2. miejsce
3. miejsce
3. miejsce


Kornel Kołpiewicz
Łukasz Adamczyk kl. 6 b

Mistrzostwa Szczecina w Piłce Ręcznej kl. V

3. miejsce


Turniej Piłki Ręcznej kl. IV – zasięg regionalny

3. miejsce


Sztafetowe Biegi Przełajowe o Mistrzostwo Województwa

1. miejsce


Ogólnopolski Turniej Piłki Ręcznej kl. IV

4. miejsce


Międzynarodowy Turniej Piłki Ręcznej  o Puchar Prezydenta Szczecina w SP 37                    klasy V
                            klasy VI

3. miejsce
3. miejsce


Halowy Turniej Piłki Nożnej zorganizowany przez SP 16
                           klasy IV
                           klasy V


1. miejsce
3. miejsce


Biegi przełajowe w Tychowie  - finał wojewódzki

1. miejsce

Łukasz Adamczyk kl. 6 b
Kamil Filipiński kl. 6 b
Marcin Łykowski kl. 6 b
Kamil Śmieciński kl. 6 b

Halowy Turniej Piłki Nożnej – zorganizowany przez klub Arkonia Szczecin

2. miejsce


Rozgrywki orlików kl. IV – faza grupowa

1. miejsce


Rozgrywki trampkarzy kl. V i VI ( runda jesienna)

7. miejsce



Normal 0 21 false false false PL X-NONE X-NONE MicrosoftInternetExplorer4

Zamiela Oliwia

Włodarska Laura

Dziubak Paulina

Sikorska Aneta

Kaszańska Wiktoria

Pełka Wiktoria

Miltyk Agnieszka

Malicka Katarzyna

Plust Martyna

Ambroziak Aleksandra

Kopczyńska Wiktoria

Jaworowska Nadia

Sobolewska Daria